EGF Construction

Менеджмент нашої компанії за останні роки приймав участь у реалізації багатьох проектів в енергетичній галузі України, які фінансувалися міжнарожними фінансовими інституціями.

Наша команда успішно співпрацювала з державними та приватними компаніями в проектах по реконструкції Теплоелектроцентралей, будівництву і реконструкціі газопроводів, обстеження газових мереж.

Було проведено багато проектів по розвитку експортних поставок електричної енергії до країн ЕС та СНД, а також імпорту природнього газу з ЕС та постачання енергоресурсів споживачам України.

Активно приймали участь у реконструкціі енергетичних мереж та гідроелектростанцій, більш детально можливо ознайомитись з даними проектами з нашої презентації "EGF Construction".

Також, наш менеджмент за участі компанії «FSP Gaz» приймав участь у консультації газотрейдерів з країн ЄС на ринку України, та допомагав українським газотрейдерам отримувати кращі ресурси газу шляхом реверсивноі поставки імпортного газу.

За допомогою EGF Trading будемо і в подальшому розвивати напрямок будівництва мереж.

На сьогоднішній день ми запустити проекти по будівництву сонячних станцій.

EGF Trading молода компанія, але вже в перші роки своєї діяльності ми вийшли в плюсовий баланс, детально з фінансовими результатами можливо ознайомитись з презентації "EGF financial".Наші компанії партнери: